Wyposażenie firm sprzątających


Bądź specjalistą w swoim fachu

Wyposażenie firm sprzątających - przykład toalety
Porządek i swoboda w każdym miejscu pracy to w dzisiejszych czasach priorytet wśród kreatywnych pracowników, dlatego tak ważne jest, aby zadanie to oddać w ręce specjalistów. Firmy sprzątające powinny korzystać z najlepszych produktów i rozwiązań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i higieny sprzątanych przez siebie obiektów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki przekrój artykułów pomocnych w sprzątaniu obiektów o każdej skali.

Korzystaj z najlepszego sprzętu

Wyposażenie firm sprzątających - przykład wyposażenia personelu sprzątającego
Wyjątkową pomocą, a wręcz musem w dzisiejszych czasach, mogą okazać się systemowe wózki do sprzątania dużych powierzchni marek takich jak Intermop, CleanPRO czy Numatic. Producenci nieustannie prześcigają się w nowych rozwiązaniach oraz w dopracowywaniu już istniejących, aby korzystanie ze sprzętu było komfortowe i bezpieczne, a także aby sam wózek był jak najbardziej funkcjonalny. Oferujemy Państwu szeroki wybór wózków dostosowanych do potrzeb, rodzaju zabrudzeń, a także rozmiaru sprzątanej powierzchni.

Uzupełnieniem prostych wózków systemowych są naturalnie maszyny do profesjonalnego sprzątania posadzek i powierzchni. Szeroki wybór tego sprzętu oferuje brytyjski producent Numatic, którego maszyny cieszą się ogromną popularnością w całej Europie oraz poza nią. Producent dąży do zaspokajania wszystkich potrzeb klientów w zakresie profesjonalnego czyszczenia oraz pielęgnowania powierzchni w czyszczonych obiektach, dlatego z pewnością znajdą Państwo produkt z portfolio marki Numatic, który z łatwością poradzi sobie nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami.

Użyteczne dodatki

Wyposażenie firm sprzątających - przykład toalety nr 2
Tam, gdzie duże maszyny nie zdadzą egzaminu, oferujemy Państwu szeroki wybór drobnych, ale funkcjonalnych akcesoriów do sprzątania, takich jak specjalistyczne ściereczki, mopy, gąbki oraz pady czyszczące. Te ostatnie sprzedajemy także jako wymienne wkłady do szorowarek, co pozwoli na dobranie odpowiedniego materiału ściernego do czyszczonej powierzchni.

Zaufaj profesjonalistom

Nasi doradcy służą radą, wiedzą oraz doświadczeniem. Z przyjemnością pomożemy w określeniu Państwa indywidualnych potrzeb i wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach higienicznych oferowanych przez nas marek.

Napisz do nas: office@debiutplus.pl

lub zadzwoń

Warszawa: 22 664 27 59 | Łódź: 42 663 25 08

[button style=”1″ href=”http://www.higiena.net.pl/” target=”_blank” ]Kup teraz w naszym sklepie[/button]