Rozwiązania


Różni Klienci, różne potrzeby

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, że potrzeby naszych Klientów znacznie się różnią w zależności od rodzaju działalności, lokalizacji, znajomości produktu przez personel i innych czynników. Jesteśmy dumni z tego, że firma Debiut Plus jest w stanie zaoferować rozwiązania spełniające wszystkie oczekiwania w każdym segmencie rynku i na każdym poziomie skomplikowania. Systemy higieniczne oferowanych przez nas marek ułatwiają życie naszym klientom niezależnie od miejsca przeznaczenia. Skupiamy się nie tylko na sprzedaży naszych produktów, ale także na skutecznym, systematycznym doradztwie i niezawodnej obsłudze w codziennej pracy w zakresie zachowania higieny w miejscu pracy. Naszymi Klientami są firmy i instytucje w 5 głównych segmentach ofertowych:

[tabs style=”3″]
[tab title=”Handel, usługi i edukacja”]

Handel, usługi i edukacja

Handel, usługi i edukacja - prezentacja asortymentuZ naszego wieloletniego doświadczenia w branży doskonale wiemy jak ważne dla powodzenia działalności naszych Klientów jest funkcjonalne wyposażenie toalet w ich lokalach. Wadliwie zaprojektowane niskiej jakości dozowniki w toaletach szkodzą zarówno użytkownikowi, jak i właścicielowi obiektu przez co powodują wymierne straty materialne. Z pewnością Klienci chcieliby używać dozowników, które będą łatwe w obsłudze, tanie w eksploatacji, ładne i przyjazne dla środowiska. Jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu, że produkty sprzedawanych przez nas marek spełniają wszystkie te kryteria.

[button style=”1″ href=”/rozwiazania/handel-uslugi-edukacja”]Czytaj więcej[/button]

[/tab]
[tab title=”Wyposażenie firm sprzątających”]

Wyposażenie firm sprzątających

Wyposażenie firm sprzątających - prezentacja asortymentuPorządek i swoboda w każdym miejscu pracy to w dzisiejszych czasach priorytet wśród kreatywnych pracowników, dlatego tak ważne jest, aby zadanie to oddać w ręce specjalistów. Firmy sprzątające powinny korzystać z najlepszych produktów i rozwiązań, aby zapewnić najwyższy poziom obsługi i higieny sprzątanych przez siebie obiektów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki przekrój artykułów pomocnych w sprzątaniu obiektów o każdej skali.

[button style=”1″ href=”/rozwiazania/wyposazenie-firm-sprzatajacych”]Czytaj więcej[/button]

[/tab]
[tab title=”Służba zdrowia i branża medyczna”]

Służba zdrowia, branża medyczna

Służba zdrowia i branża medyczna - prezentacja asortymentuŻaden obszar działalności nie jest tak wrażliwy higienicznie jak medycyna. W służbie zdrowia zachowanie jak najwyższej higieny dłoni i otoczenia jest niezbędne, aby chronić personel i pacjentów przed niepożądanymi wirusami i bakteriami.

[button style=”1″ href=”/rozwiazania/sluzba-zdrowia-branza-medyczna/”]Czytaj więcej[/button]

[/tab]
[tab title=”Przemysł”]

Przemysł

Przemysł - prezentacja asortymentuPrzemysłowe miejsca pracy wiążą się ze szczególnymi wymaganiami. Niezawodna praca maszyn produkcyjnych może być zagwarantowana jedynie wtedy, gdy personel w odpowiedni sposób będzie dbał o ich czystość i sprawność. Z kolei walka z samymi zabrudzeniami w przemyśle wymaga odpowiedniego podejścia i specjalistycznych środków, które naturalnie jesteśmy w stanie zaoferować. W firmie Debiut Plus znajdą Państwo najwłaściwsze rozwiązania i produkty do zachowania czystości i porządku na stanowiskach produkcyjnych oraz w łazienkach pracowniczych.

[button style=”1″ href=”/rozwiazania/przemysl”]Czytaj więcej[/button]

[/tab]
[tab title=”Hotele i restauracje”]

Hotele, restauracje i catering (HoReCa)

Hotele, restauracje, catering HORECA - prezentacja asortymentuSatysfakcja Klienta jest priorytetem każdego lokalu gastronomicznego i każdego hotelu. Czystość pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia stanowi pierwszy parametr oceny danej placówki przez konsumenta. Zrobienie na gościach dobrego wrażenia często zależy od dbałości o detale. Sukces w tej działalności może być uwarunkowany zarówno atmosferą i wyposażeniem, czystością i świeżością toalet, jak i higieną panującą w kuchni.

[button style=”1″ href=”/rozwiazania/hotele-restauracje-catering-horeca”]Czytaj więcej[/button]

[/tab]
[/tabs]