CHCIAŁBYŚ Z NAMI PRACOWAĆ?​

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU​

Jako wciąż rozwijające się przedsiębiorstwo stale poszukujemy specjalistów, którzy dołożą cegiełkę do naszego wspólnego sukcesu. Poniżej znajdziesz nasze aktualne wakaty jak i propozycje nowych stanowisk we wszystkich naszych oddziałach. Nie wiesz gdzie przyjmujemy kandydatów? Zobacz zakładkę kontakt i wypełnij formularz przy interesującej cię ofercie pracy!

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Opis stanowiska:

  • dbanie o stały wzrost sprzedaży zgodnie z indywidualnym planem sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez organizowanie i przeprowadzanie spotkań handlowych
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • systematyczne uzupełnianie wiedzy na temat produktów
  • systematyczne monitorowanie potrzeb przypisanych klientów
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • przestrzeganie polityki handlowej Spółki

Wymagania:

Oferujemy:

  • samochód służbowy
  • notebook służbowy
  • telefon służbowy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy

Zaaplikuj do nas