Służba zdrowia, branża medyczna


Najwyższy poziom czystości

Służba zdrowia i branża medyczna - przykład korytarza szpitalnego
Żaden obszar działalności nie jest tak wrażliwy higienicznie jak medycyna. W służbie zdrowia zachowanie jak najwyższej higieny dłoni i otoczenia jest niezbędne, aby chronić personel i pacjentów przed niepożądanymi wirusami i bakteriami.

W ofercie posiadamy atestowane podkłady higieniczne oraz pozostałe wyposażenie gabinetów lekarskich i szpitali. U nas zakupisz również rękawiczki diagnostyczne lateksowe, winylowe oraz nitrylowe. Szeroka gama akcesoriów do sprzątania ułatwi utrzymanie czystość w Twojej placówce, a wózki systemowe okażą się nieocenioną pomocą podczas sprzątania korytarzy i sal.

Systemy higieniczne Tork

Służba zdrowia i branża medyczna - przykład gabinetu lekarskiego
Badanie przeprowadzone w roku 2011 przez szpital Wesley Medical Center w stanie Kansas wykazało, że do zapewnienia należytej higieny potrzeba czegoś więcej niż tylko zawieszenia czy modernizowania dozowników. Wymaga to bowiem także dobrego zrozumienia, jak ludzie korzystają z tych urządzeń.

Dlatego właśnie oferujemy pełne systemy utrzymania higieny dłoni Tork dla personelu i pacjentów placówek służby zdrowia, a także kompleksowe wyposażenie w profesjonalne maszyny i urządzenia przeznaczone do pracy w warunkach medycznych wraz ze specjalistycznymi środkami czystości, spełniającymi surowe normy segmentu służby zdrowia.

Zastosuj specjalistyczne rozwiązania

Służba zdrowia i branża medyczna - przykład gabinetu lekarskiego nr 2
W szczególności marka Dr.Weigert jest silnie skoncentrowana na ustanawianiu światowych standardów w zakresie higieny w leczeniu ludzi, a produkty z linii Neodisher są stosowane w placówkach medycznych do utrzymania higieny i sterylizacji narządzi medycznych.

Zaufaj profesjonalistom

Nasi doradcy służą radą, wiedzą oraz doświadczeniem. Z przyjemnością pomożemy w określeniu Państwa indywidualnych potrzeb i wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach higienicznych oferowanych przez nas marek.

Napisz do nas: office@debiutplus.pl

lub zadzwoń

Warszawa: 22 664 27 59 | Łódź: 42 663 25 08

[button style=”1″ href=”http://www.higiena.net.pl/” target=”_blank” ]Kup teraz w naszym sklepie[/button]