Debiut Plus Professional


Debiut Plus Professional

[nictitate_toolkit_ii_grid_row][nictitate_toolkit_ii_grid_col col=4]

Czym jest marka Debut Plus Professional?

Logo Debiut Plus Professional

[/nictitate_toolkit_ii_grid_col][nictitate_toolkit_ii_grid_col col=8]Rodzina profesjonalnych środków utrzymania czystości pod prywatną marką Debiut Plus Professional składa się z pięciu produktów. Są one dedykowane grupom obszarów i zabrudzeń z jakimi najczęściej spotykają się firmy sprzątające i specjaliści.

Nasze produkty usprawniają znane formuły, dzięki czemu uzyskujemy środki o wzmocnionym działaniu przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnej ceny. Sprawdź jak wygląda profesjonalizm w praktyce. Zapoznaj się z naszym autorskim rozwiązaniem!
[/nictitate_toolkit_ii_grid_col]
[/nictitate_toolkit_ii_grid_row]

[nictitate_toolkit_ii_grid_row]
[nictitate_toolkit_ii_grid_col col=4]
[/nictitate_toolkit_ii_grid_col]
[nictitate_toolkit_ii_grid_col col=3]

[button style=”1″ href=”/kontakt”]Skontaktuj się z nami[/button]

[/nictitate_toolkit_ii_grid_col]
[nictitate_toolkit_ii_grid_col col=3]

[button style=”1″ href=”https://debiutplus.pl/wp-content/uploads/2017/05/Debiut-Plus-Professional-Profesjonalne-środki-utrzymania-czystości-ulotka.pdf” target=”_blank” ]Pobierz ulotkę[/button]

[/nictitate_toolkit_ii_grid_col]
[nictitate_toolkit_ii_grid_col col=2]

[button style=”1″ href=”https://www.higiena.net.pl/produkty,2?ftrLst=eyJCUkFORElEIjpbIjMyNiJdfQ==&seaAdv=1″ target=”_blank”]Kup teraz[/button]

[/nictitate_toolkit_ii_grid_col]
[/nictitate_toolkit_ii_grid_row]


[nictitate_toolkit_ii_grid_row][nictitate_toolkit_ii_grid_col col=4]

Zapoznaj się ze szczegółami:

[/nictitate_toolkit_ii_grid_col][nictitate_toolkit_ii_grid_col col=8][tabs style=”3″]
[tab title=”D1 FLOOR”]

D1 Floor

Preparat do codziennego mycia podłóg

Debiut Plus Professional D1 Floor do codziennego mycia podłóg | Debiut Plus

Opis: Płyn D1 Floor stworzono z myślą o czyszczeniu i pielęgnacji dużych powierzchni, zarówno przemysłowych jak i domowych. Dzięki właściwościom myjącym i nabłyszczającym, podłogi pozostają czyste i błyszczą jak nowe. Preparat można stosować zarówno do zwykłych powierzchni, jak i zabezpieczonych innymi środkami, ponieważ płyn nie wchodzi w reakcje chemiczne. Właściwości antystatyczne D1 Floor sprawiają, że powierzchnia nie elektryzuje się, a przyjemny zapach dodatkowo poprawia komfort użytkowania podłóg. Środek można rozprowadzać zarówno manualnie, jak i przy wykorzystaniu maszyn czyszczących.

Zastosowanie: D1 Floor można stosować do czyszczenia następujących powierzchni:
panele,
parkiety,
płytki gresowe,
powierzchnie marmurowe, winylowe, gumowe i cementowe.

[/tab]
[tab title=”D2 UNIVERSAL”]

D2 Universal

Preparat do mycia powierzchni zmywalnych

Debiut Plus Professional D2 Universal do mycia powierzchni zmywalnych | Debiut Plus

Opis: Środek czyszczący D2 Universal idealnie nadaje się do czyszczenia i pielęgnacji posadzek niezabezpieczonych oraz innych powierzchni, takich jak meble lub glazura. Formuła płynu, opracowana na bazie alkoholu, zwiększa skuteczność produktu przy czyszczeniu silnie zabrudzonych powierzchni. Dzięki właściwościom antypoślizgowym oraz myjąco-nabłyszczającym, dobrze wpasowuje się w możliwości czyszczące urządzeń przemysłowych, co w połączeniu z właściwościami antystatycznymi, dodatkowo zwiększa funkcjonalność płynu. D2 Universal można z powodzeniem stosować zarówno przy ręcznym myciu jak i przy wykorzystaniu maszyn do czyszczenia większych powierzchni. Płyn posiada bardzo przyjemny, świeży zapach.

Zastosowanie: D2 Universal można stosować do czyszczenia następujących powierzchni:
meble,
urządzenia biurowe,
glazura,
porcelana,
szkło,
panele,
parkiety,
płytki gresowe,
powierzchnie marmurowe, winylowe, gumowe i cementowe.

[/tab]
[tab title=”D3 SANIT”]

D3 Sanit

Preparat do codziennego mycia sanitariatów

Czyściwa przemysłowe | Debiut Plus

Opis: D3 Sanit to specjalistyczny płyn stworzony do czyszczenia wymagających powierzchni, takich jak sanitaria. Dzięki zawartym w nim kwasom, bardzo dokładnie czyści najbardziej uporczywe zabrudzenia, powstające w wyniku codziennego użytkowania. Specjalna formuła pielęgnuje wymagające powierzchnie niklowane oraz chromowane. D3 Sanit można używać zarówno do czyszczenia dużych powierzchni przemysłowych jak i domowych, pozostawiając bardzo przyjemny, delikatny zapach. Jeśli szukasz uniwersalnego środka do urządzeń sanitarnych, takich jak kabiny prysznicowe, łazienki czy baseny kąpielowe – D3 Sanit to płyn dla Ciebie.

Zastosowanie: D3 Sanit skutecznie usuwa osady z kamienia i mydła, nacieki z rdzy oraz plamy z tłuszczu z takich urządzeń jak:
wanny,
kabiny prysznicowe,
umywalki,
zlewy,
pisuary,
sedesy,
posadzki,
inne armatury.

[/tab]
[tab title=”D4 GLASS”]

D4 Glass

Preparat do mycia powierzchni szklanych

Maszyny sprzątające Numatic

Opis: D4 Glass to uniwersalny środek do czyszczenia i pielęgnacji luster, szyb oraz wszelkich powierzchni o właściwościach wodoodpornych. Dzięki specjalnej formule, pozostawia idealnie czyste i błyszczące okna, bez smug i zacieków. Ponadto chroni czyszczone powierzchnie przed zabrudzeniami, a delikatny i bardzo przyjemny zapach znacznie umila sprzątanie jak i użytkowanie okien. Właściwości antystatyczne D4 Glass dodatkowo chronią czyszczone powierzchnie przed elektryzowaniem.

Zastosowanie: Płyn D4 Glass świetnie sprawdza się przy czyszczeniu następujących powierzchni:
szkła,
luster i okien,
drzwi,
futryn,
tworzyw sztucznych,
powierzchni lakierowanych,
płytek ceramicznych,
marmuru,
mebli,
posadzek.

[/tab]
[tab title=”D5 STRONG”]

D5 Strong

Preparat do mycia silnie zabrudzonych powierzchni

Papier toaletowy | Debiut Plus

Opis: Jeśli szukasz skutecznego płynu do czyszczenia szczególnie wymagających powierzchni, a nawet ciężkich maszyn przemysłowych, płyn D5 Strong to rozwiązanie w sam raz dla Ciebie. Dzięki specjalnej formule, dokładnie usuwa zanieczyszczenia spowodowane smarami, olejami, tłuszczami, smołą i innymi substancjami silnie brudzącymi. D5 Strong spełnia kryteria OECD, co m.in. sprawia, że jest w pełni biodegradowalny. Bardzo przyjemny zapach podnosi komfort sprzątania i użytkowania czyszczonych maszyn i powierzchni. Płyn nie pieni się i można go stosować zarówno przy czyszczeniu manualnym jak i za pomocą specjalistycznych maszyn do czyszczenia większych powierzchni.

Zastosowanie: Specjalistyczna formuła płynu D5 Strong umożliwia czyszczenie powierzchni i obiektów odpornych na wodę, takich jak:
kafelki,
beton,
posadzki przemysłowe,
kostki brukowe,
malowane powierzchnie,
maszyny,
środki transportu.

[/tab]

[/tabs][/nictitate_toolkit_ii_grid_col][/nictitate_toolkit_ii_grid_row]