Debiut Plus Professional

Debiut Plus Professional

Czym jest marka Debut Plus Professional?

Logo Debiut Plus Professional

Rodzina profesjonalnych środków utrzymania czystości pod prywatną marką Debiut Plus Professional składa się z pięciu produktów. Są one dedykowane grupom obszarów i zabrudzeń z jakimi najczęściej spotykają się firmy sprzątające i specjaliści.

Nasze produkty usprawniają znane formuły, dzięki czemu uzyskujemy środki o wzmocnionym działaniu przy jednoczesnym utrzymaniu konkurencyjnej ceny. Sprawdź jak wygląda profesjonalizm w praktyce. Zapoznaj się z naszym autorskim rozwiązaniem!


Zapoznaj się ze szczegółami:

D1 Floor

Preparat do codziennego mycia podłóg

Debiut Plus Professional D1 Floor do codziennego mycia podłóg | Debiut Plus

Opis: Preparat przeznaczony do mycia posadzek zabezpieczonych oraz niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe oraz myjąco-nabłyszczające. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni i posiada właściwości antystatyczne. Może być używany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie: Preparat doskonale sprawdzi się podczas mycia paneli, parkietów, płytek gresowych, a także powierzchni marmurowych, winylowych, gumowych i cementowych

D2 Universal

Preparat do mycia powierzchni zmywalnych

Debiut Plus Professional D2 Universal do mycia powierzchni zmywalnych | Debiut Plus

Opis: Preparat na bazie alkoholu przeznaczony do mycia wszelkich powierzchni ponadpodłogowych i posadzek niezabezpieczonych. Posiada właściwości antypoślizgowe oraz myjąco-nabłyszczające. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia z mytych powierzchni i posiada właściwości antystatyczne. Może być używany zarówno do mycia ręcznego, jak i maszynowego. Pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie: Preparat doskonale sprawdzi się podczas mycia mebli, urządzeń biurowych, glazury, porcelany, szkła paneli, parkietów, płytek gresowych, a także powierzchni marmurowych, winylowych, gumowych i cementowych.

D3 Sanit

Preparat do codziennego mycia sanitariatów

Czyściwa przemysłowe | Debiut Plus

Opis: Preparat do zwalczania zanieczyszczeń i bakterii z sanitariatów. Dzięki kwasowemu charakterowi łatwo radzi sobie z codziennymi zabrudzeniami występującymi w toaletach. Jest bezpieczny dla wszelkich powierzchni zmywalnych, w tym chromowanych i niklowanych. Doskonale sprawdza się w myciu łazienek, kabin prysznicowych, basenów kąpielowych i innych pomieszczeń sanitarnych. Pozostawia przyjemny zapach.

Zastosowanie: Preparat doskonale sprawdzi się podczas usuwania osadów z kamienia i mydła, nacieków z rdzy, plam z tłuszczu. Odpowiedni do mycia wanien, kabin prysznicowych, umywalek, zlewów, pisuarów, sedesów, posadzek i pozostałej armatury.

D4 Glass

Preparat do mycia powierzchni szklanych

Maszyny sprzątające Numatic

Opis: Uniwersalny preparat do mycia szyb i luster oraz innych powierzchni wodoodpornych. Nie pozostawia smug ani zacieków, a mytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i przyjemny zapach. Skutecznie usuwa zacieki i chroni przed zabrudzeniem. Posiada właściwości antystatyczne.

Zastosowanie: Preparat doskonale sprawdzi się podczas mycia szkła, luster i okien, a także drzwi, futryn, tworzyw sztucznych, powierzchni lakierowanych, płytek ceramicznych, marmuru, mebli i posadzek.

D5 Strong

Preparat do mycia silnie zabrudzonych powierzchni

Papier toaletowy | Debiut Plus

Opis: Preparat do mycia silnie zabrudzonych posadzek i maszyn. Bardzo dobrze usuwa zabrudzenia olejowe, smar oraz trudny do zwalczenia brud. Może być stosowany do mycia ręcznego lub maszynowego. Produkt nisko pieniący. Pozostawia świeży, przyjemny zapach. Preparat ulega łatwej biodegradacji z uwagi na kryteria OECD.

Zastosowanie: Preparat jest bezpieczny dla wszystkich powierzchni odpornych na wodę, również dla kafelków, betonu, posadzek przemysłowych, kostki brukowej, malowanych powierzchni, maszyn, środków transportu itp. Doskonale sprawdza się w usuwaniu olejów, tłuszczu, smoły oraz wszelkich zabrudzeń przemysłowych.