Przemysł


Popraw wydajność pracy

Przemysł - przykład uporządkowania hali produkcyjnej
Przemysłowe miejsca pracy wiążą się ze szczególnymi wymaganiami. Niezawodna praca maszyn produkcyjnych może być zagwarantowana jedynie wtedy, gdy personel w odpowiedni sposób będzie dbał o ich czystość i sprawność. Z kolei walka z samymi zabrudzeniami w przemyśle wymaga odpowiedniego podejścia i specjalistycznych środków, które naturalnie jesteśmy w stanie zaoferować. W firmie Debiut Plus znajdziesz najwłaściwsze rozwiązania oraz produkty do zachowania czystości i porządku na stanowiskach produkcyjnych oraz w łazienkach pracowniczych.

Specjalistyczne czyściwa marki Tork

Przemysł - przykład uporządkowania warsztatu
Systemy Tork w połączeniu z zastosowaniem specjalistycznej chemii wiodących marek oraz profesjonalnych maszyn sprzątających marki Numatic, mają znaczący wpływ nie tylko na podniesienie standardów higienicznych, ale również na wzrost wydajności i poprawienie warunków pracy.

Produkty z działu czyściw przemysłowych są dla tego segmentu szczególnie istotne. Oferta czyściw Tork obejmuje dwa rodzaje czyściw: papierowe (celuloza) i non-woven (włóknina). Obie serie czyściw zostały zaprojektowane tak, by obejmować jak najwięcej segmentów przemysłu i zastosowań związanych z wycieraniem i czyszczeniem. Na uwagę zasługują również maszyny sprzątające brytyjskiego producenta Numatic, przeznaczone specjalnie do profesjonalnego użytku w warunkach przemysłowych.

Zaufaj profesjonalistom

Nasi doradcy służą radą, wiedzą oraz doświadczeniem. Z przyjemnością pomożemy w określeniu Państwa indywidualnych potrzeb i wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach higienicznych oferowanych przez nas marek.

Napisz do nas: office@debiutplus.pl

lub zadzwoń

Warszawa: 22 664 27 59 | Łódź: 42 663 25 08

[button style=”1″ href=”http://www.higiena.net.pl/” target=”_blank” ]Kup teraz w naszym sklepie[/button]