Hotele, restauracje i catering (HoReCa)


Co widzą Twoi Klienci?

Hotele, restauracje, catering HoReCa - przykładowa kawiarnia
Satysfakcja Klienta jest priorytetem każdego lokalu gastronomicznego i każdego hotelu. Czystość pomieszczeń, urządzeń i wyposażenia stanowi pierwszy parametr oceny danej placówki przez konsumenta. Zrobienie na gościach dobrego wrażenia często zależy od dbałości o detale. Sukces w tej działalności może być uwarunkowany zarówno atmosferą i wyposażeniem, czystością i świeżością toalet, jak i higieną panującą w kuchni.

Systemy higieniczne Tork

Hotele, restauracje, catering HoReCa - przykładowy pokój hotelowy
Oferujemy Państwu pełną gamę serwetek Tork na każdą okazję, od szybkiego posiłku po uroczystą kolację. Ponadto specjalizujemy się w sprzedaży kompleksowych systemów utrzymania higieny dla kuchni i toalet, które gwarantują wydajność pracy oraz ograniczenie do minimum zagrożeń epidemiologicznych.

Profesjonalna pomoc w utrzymaniu czystości

Hotele, restauracje, catering HoReCa - przykładowy bar
Jako uzupełnienie naszej oferty dajemy naszym Klientom możliwość wyboru odpowiednich środków chemicznych spośród kilku wiodących marek w branży HoReCa obecnych na polskim rynku, takich jak Kleen, Voigt, Swish czy Clinex. Oferujemy m.in. preparaty do mycia naczyń, usuwania przypalonego tłuszczu, mycia lad, chłodni, dezynfekcji czy bieżącego utrzymania czystości wszelkich powierzchni zmywalnych. Wraz z preparatami oferujemy profesjonalne systemy dozowania, które zapewniają wzrost bezpieczeństwa pracy i kontrolują zużywanie preparatu w optymalnych ilościach, a także maszyny sprzątające Numatic zaprojektowane specjalnie do pracy w lokalach gastronomicznych i hotelach. Nie bez znaczenia są także wózki systemowe oraz drobne akcesoria do sprzątania, które znacznie ułatwiają i przyspieszają czyszczenie pokoi hotelowych.

Zaufaj profesjonalistom

Nasi doradcy służą radą, wiedzą oraz doświadczeniem. Z przyjemnością pomożemy w określeniu Państwa indywidualnych potrzeb i wyborze najbardziej odpowiednich rozwiązań. Zachęcamy Państwa do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się o rozwiązaniach higienicznych oferowanych przez nas marek.

Napisz do nas: office@debiutplus.pl

lub zadzwoń

Warszawa: 22 664 27 59 | Łódź: 42 663 25 08

[button style=”1″ href=”http://www.higiena.net.pl/” target=”_blank” ]Kup teraz w naszym sklepie[/button]