TORK

Marka TORK obejmuje ofertę kompletnych systemów higienicznych skierowanych do klientów instytucjonalnych: ręczniki do rąk, papier toaletowy, mydła, serwetki, czyściwa przemysłowe, odświeżacze powietrza oraz pasujące do nich profesjonalne dozowniki higieniczne.

Tork to zdecydowany lider rynku w branży higienicznej, a na produkty tej marki można natknąć się w milionach pomieszczeń toaletowych na całym świecie. Essity – producent produktów marki Tork, zdecydowanie koncentruje się na zapewnianiu zrównoważonych rozwiązań i angażuje się na rzecz ich tworzenia. Oznacza to, że wszystkie produkty są tak pomyślane, aby ich oddziaływanie na środowisko było minimalne, a ich użyteczność na najwyższym poziomie. Projekt i funkcjonalność produktów Tork idą w parze i to wyjątkowe połączenie sprawia, że dozowniki są łatwe w obsłudze zarówno dla użytkowników, jak i pracowników technicznych.

Dlaczego TORK?

Elementem wyróżniającym Tork w branży jest ścisłe trzymanie się podziału na wewnętrzne systemy higieniczne. Oznaczenie systemu na każdym produkcie wskazuje na to, które z produktów tej marki są ze sobą kompatybilne. Oznacza to, że kupując wkłady i dozowniki z takim samym oznaczeniem systemu mają Państwo gwarancję, że produkty te będą doskonale spełniać razem swoje zadanie. To proste rozwiązanie pozwala na dobranie najlepszych rozwiązań dla Państwa biznesu. My jako autoryzowany dystrybutor marki Tork w Polsce jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji i z chęcią pomożemy w wyborze odpowiedniego systemu, a także przetestujemy jego działanie w terenie.

Wielka odpowiedzialność koncernu

Essity to czołowy europejski producent produktów papierowych i drugi pod względem wielkości dostawca produktów higienicznych o wysokiej chłonności. Grupa Essity prowadzi działalność na wszystkich kontynentach. Jest liderem globalnego rynku produktów związanych z inkontynencją, europejskim liderem w dziedzinie chusteczek higienicznych oraz trzecim na świecie dostawcą chusteczek na rynek produktów stosowanych w podróży (AFH) w Ameryce Północnej. Jako właściciel największej powierzchni prywatnych lasów w Europie grupa Essity doskonale zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności społecznej jaka na niej ciąży. Z tego powodu Essity zdecydowanie dąży do odbudowania potencjału ekologicznego w swoim otoczeniu poprzez sadzenie lasów, ograniczanie zanieczyszczeń produkcyjnych oraz edukację w zakresie ekologii.

Portfolio marek higienicznych Essity obejmuje takie globalne marki, jak Tork i Tena, a także marki lokalne: Tempo, Zewa, Velvet, Libero, Libresse i Edet.

  • W ofercie: Systemy higieniczne, Dozowniki, Mydła, Ręczniki papierowe, Papier toaletowy, Czyściwa przemysłowe, Odświeżacze zapachów, Serwetki, Kosze
Kup w naszym sklepie