INTERMOP

INTERMOP to jeden z czołowych polskich producentów profesjonalnych mopów. Firma posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży akcesoriów do sprzątania. Według powszechnej opinii klientów, produkty ze znakiem firmowym Intermop cechuje niezwykła trwałość, wytrzymałość i skuteczność w usuwaniu brudu.

Dlaczego INTERMOP?

Specjalnością marki Intermop są mopy każdego rodzaju i rozmiaru. Producent oferuje mopy w kilku liniach jakościowych, co pozwala Klientom dobrać odpowiednie rozwiązanie w zależności od możliwości finansowych. Mnogość kombinacji materiałów, długości mopów oraz rodzaju mocowania daje ogromne możliwości wyboru najlepszego mopa pod czyszczoną powierzchnię.

Mopy dla każdego

Warto zaznaczyć, że różne modele mopów, kijów, stelaży, padów, wózków serwisowych czy wielozadaniowych ścierek z mikrofazy znajdują zastosowanie nie tylko w obiektach uczęszczanych publicznie (w branży gastronomicznej, w służbie zdrowia, szkolnictwie, hotelarstwie, przemyśle), ale także – z bardzo dobrym skutkiem – w gospodarstwach domowych. Prawdę tę odkrywa coraz więcej gospodyń, zachwyconych zarówno ceną produktów Intermop, jak i ich jakością, wielokrotnie przewyższającą sprzęt oferowany w polskich marketach.

  • W ofercie: Mopy, Ściereczki, Pady czyszczące, Akcesoria do sprzątania
Kup w naszym sklepie