Praca

Dołącz do nas

Chciałbyś z nami pracować? Napisz do nas! Obecnie poszukujemy pracowników na stanowiska przedstawicieli handlowych na terenie województw mazowieckiego i łódzkiego. CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja.lodz@debiutplus.pl
z dopiskiem praca-lodz lub praca-warszawa. Poniżej zamieszczamy dodatkowe informacje:

Przedstawiciel handlowy

 Opis stanowiska:
  • dbanie o stały wzrost sprzedaży zgodnie z indywidualnym planem sprzedaży
  • pozyskiwanie nowych klientów poprzez organizowanie i przeprowadzanie spotkań handlowych
  • budowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
  • systematyczne uzupełnianie wiedzy na temat produktów
  • systematyczne monitorowanie potrzeb przypisanych klientów
  • monitorowanie rynku oraz działań konkurencji
  • przestrzeganie polityki handlowej Spółki
 Wymagania:
  • doświadczenie handlowe
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • prawo jazdy
  • wykształcenie minimum średnie
  • znajomość branży higienicznej segmentu “away from home” będzie wysoko punktowanym atutem
 Oferujemy:
  • samochód służbowy
  • notebook służbowy
  • telefon służbowy
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • pracę w firmie o silnej i stabilnej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy