Debiut Plus – Kim jesteśmy

logo

Firma Debiut Plus E.T. Miągowscy Sp. j. działa na polskim rynku już ponad 20 lat. Zajmujemy się zaopatrywaniem odbiorców instytucjonalnych w systemy higieniczne, środki czystości, podkłady medyczne i maszyny sprzątające. Do ciągle powiększającego się grona naszych klientów należą największe przedsiębiorstwa w Polsce, hotele, restauracje, instytucje, urzędy i firmy z sektora MŚP.


Co sprzedajemy?

tork-logo_male

Jesteśmy jednym z największych autoryzowanych dystrybutorów koncernu Essity, światowego producenta artykułów higienicznych, znanego w Polsce ze sprzedaży produktów marki Tork. Zajmujemy się również dystrybucją chemii profesjonalnej m.in. marek Ecolab, Clinex, Swish, Dr. Weigert oraz maszyn sprzątających firmy Numatic.


Gdzie nas znajdziesz?

Obecnie posiadamy dwa oddziały w Łodzi i Warszawie – jednak bezustannie pozyskujemy nowe rynki zbytu i działamy w całej Polsce. Utrzymywanie wysokich stanów magazynowych, rozbudowana flota samochodowa oraz współpraca z największymi firmami kurierskimi pozwala nam sprostać wysokim wymaganiom logistycznym naszych Klientów. Naszym celem jest ciągłość i terminowość dostaw, oraz krótkie terminy realizacji zamówień.


Dlaczego warto nam zaufać?

Gazele_2015_RGB-e1452594689308

Jako jedno z najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w naszym kraju, z początkiem bieżącego roku już ósmy raz z rzędu otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu. Utytułowano nas również mianem Rzetelnej Firmy, ponieważ nigdy nie byliśmy notowani w Krajowym Rejestrze Długów, a rzetelność i uczciwość w biznesie są dla nas najważniejsze. Z początkiem 2014 roku rozpoczęliśmy także sprzedaż poprzez sklep internetowy www.Higiena.net.pl

higiena_dystrybucja_online


Co oferujemy?

Bogaty asortyment pozwala naszym Klientom na dobór odpowiednich rozwiązań, poczynając od zakupu podstawowych dozowników na ręczniki, papier i mydło wraz z odpowiednimi materiałami eksploatacyjnymi, poprzez szeroką gamę środków chemicznych, aż po wszelkiego rodzaju czyściwa przemysłowe i profesjonalne urządzenia sprzątające. Nasz sztab wysoko wykwalifikowanych doradców handlowych dobierze najlepsze rozwiązanie spełniające wszystkie Twoje potrzeby. Obecnie biura w Warszawie i Łodzi świadczą usługi na rzecz ponad tysiąca podmiotów, a ta liczba ciągle rośnie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!