Aktualne promocje

Przedstawiamy Państwu system Tork PeakServe® Continuous®

Autorski system niekończących się ręczników Tork PeakServe® Continuous® to rozwiązanie przeznaczone do miejsc o bardzo dużym natężeniu gości, takich jak stadiony, sale koncertowe, obiekty sportowe itp. Dzięki zastosowaniu ręczników i dozowników Tork PeakServe® Continuous® Państwa gościom już nigdy nie zabraknie ręcznika do rąk – bez względu na liczbę odwiedzających!


Jak to działa?

W miejscach o dużym skupieniu gości powstają pewne momenty krytyczne, w których nie możesz pozwolić sobie na zaniedbania i opóźnienia w obsłudze. Są to niewątpliwie początek i koniec wydarzenia, a także wszelkie przerwy w spektaklu. Wyobraź sobie, że podczas tych chwil Twoje toalety przeżywają prawdziwą inwazję gości. Niełatwo w takich warunkach zadbać o zadowolenie każdego z nich. Na szczęście z pomocą przychodzi system Tork PeakServe® Continuous®, który pomieści ponad 2100 ręczników, a każdy z nich dozowany jest płynnie i praktycznie. Co więcej – mocno skompresowane wkłady o pojemności 410 listków można dokładać w dowolnym momencie, co zapewnia, że Twoim gościom nigdy nie skończą się ręczniki!


Zobacz film

Pobierz ulotkę


Chcesz przetestować przed zakupem?

System Tork PeakServe® Continuous® to najnowsze rozwiązanie zawierające autorskie patenty marki Tork. Jako takie oferowane jest jedynie na umowę najmu TADP (Tork Advantage Dispenser Program). Umożliwiamy także egzemplarze testowe, dzięki którym dowiesz się czy rozwiązanie Tork PeakServe® Continuous® sprawdza się w Twoim obiekcie

Skontaktuj się z nami

lub

Kup teraz w naszym sklepie