PURELL

Marka Purell jest ściśle związana z firmą Gojo, której obecność na polskim rynku zaczyna być coraz bardziej wyraźna. Świadomość Polaków w zakresie higieny rąk rośnie z roku na rok i to właśnie marki takie jak Purell mają na nią największy wpływ. Purell to globalny producent i sprzedawca produktów do pielęgnacji skóry, a w szczególności skóry dłoni, które są najbardziej narażone na obrażenia i zakażenia.

Czemu warto zaufać marce Purell?

Marka w swoich produktach wykorzystuje zaawansowane technologie, które pozwalają na stworzenie specjalistycznych i niezwykle wydajnych preparatów. Dodatkowe wyposażenie firmy w systemy dozujące Purell pozwoli Państwu na utrzymanie wysokiego poziomu higieny i zadowolenia pracowników oraz Klientów.

Edukacyjna misja firmy Purell

Podział działalności na marki Gojo (produkty do mycia rąk) i Purell (produkty do dezynfekcji rąk) pozwala firmie na prowadzenie kampanii edukacyjnej skierowanej do różnych Klientów. Preparaty Gojo i Purell spotkamy w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym (placówki medyczne, przetwórstwo żywności) jak i w przemyśle czy biurach. W ofercie producenta znajdują się także podręczne żele do szybkiej dezynfekcji rąk, co pozwala na maksymalną ochronę rąk przed zakażeniem w każdym miejscu.

  • W ofercie: Higiena rąk
Kup w naszym sklepie