Cid Lines

Marka Kenolux firmy CID LINES to kompletna linia produktów myjących i dezynfekujących przeznaczonych do zastosowania przemysłowego m.in w profesjonalnych kuchniach, hotelach, pralniach oraz do zachowania higieny okołobasenowej. W naszej ofercie znajduje się kompletna linia środków myjących i dezynfekcyjnych do kuchni i lokali gastronomicznych, w tym środków specjalnych tego producenta przeznaczonych do zmywarek przemysłowych.

Produkty do zadań specjalnych w pralnictwie

Do zastosowań przemysłowych firma CID LINES opracowała system dozowania do efektywnego zarządzania pralnią. Linia produktów Kenolux Textile spełnia szczególne wymagania materiałów tekstylnych, a jednocześnie usuwa każdego rodzaju uporczywe plamy (tłuste, białkowe itp.) z wszelkiego typu tekstyliów (zarówno białych jak i kolorowych). Pralnictwo to branża na jakiej ten producent zna się jak mało kto. Przedstawione przez niego rozwiązania cieszą się zaufaniem użytkowników w całej Europie. Zróżnicowane preparaty wspierające czyszczenie tkanin uzupełniają bogatą ofertę. Co ważne – środki te zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w jak najmniejszym stopniu eksploatować sprzęt, podczas gdy efekt ich działania jest zdecydowanie widoczny na pranych tekstyliach.

Oferta dla branży HoReCa  

Kenolux to coś więcej niż tylko pełna linia wyspecjalizowanych produktów: oferta dąży do zaprezentowania Państwu kompleksowego rozwiązania przeznaczonego do czyszczenia i dezynfekcji kuchni, lokali gastronomicznych i pralni. W naszym portfolio preparatów tego producenta znaleźć można profesjonalne środki do czyszczenia naczyń w zmywarkach gastronomicznych, płyny do mycia i dezynfekcji sanitariatów, jak i płyny do bardziej uniwersalnych zastosowań. Oferta pokrywa pełne spektrum wymogów i potrzeb nowoczesnej restauracji, hotelu czy kuchni.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą marki Kenolux i Cid Lines do zastosowań w branży HoReCa i w pralnictwie.

  • W ofercie: Chemia dla kuchni, Chemia do mycia powierzchni, Chemia do dezynfekcji, Chemia dla pralnictwa, Chemia dla branży HoReCa
Kup w naszym sklepie